Łóżka, Łoża kontynentalne.

Sypialnia to miejsce, w którym możemy odpocząć, zrelaksować się i zregenerować po ciężkim dniu, pełnym stresów i różnego rodzaju aktywności. Dlatego też tak istotne są meble, które wybierzemy do tego pomieszczenia. Najważniejszym z nich jest oczywiście łóżko.

Łóżko ma znaczny wpływ na jakość życia.

Łóżko to mebel, w którym najistotniejszą rolę ogrywa wygoda użytkowania. Odpowiednio dobrane może w znaczny sposób wpływać na jakość życia. Dobry sen ma bowiem zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Ponadto ważny jest także sam wygląd łóżka, które stanowi centralny punkt każdego pokoju sypialnego. Cennym elementem jest zagłówek, który nie tylko zapewnia pełen komfort, również w pozycji siedzącej, lecz także pełni funkcję dekoracyjną, przyciągając wzrok. Oprócz tego przy wyborze łóżka ważna jest także jego funkcjonalność. Meble wyposażone w dodatkowe półki lub schowki do przechowywania kołder, poduszek czy innego typu tekstyliów, pozwolą na uporządkowanie i zorganizowanie przestrzeni.

Łoża kontynentalne – luksus i wygoda rodem z najlepszych pokoi hotelowych.

Świetnym rozwiązaniem dla osób, które szczególnie cenią komfort oraz luksusowy, elegancki design, są łoża kontynentalne. Charakteryzują się one dużą powierzchnią użytkową. Świetnie sprawdzają się również w przypadku par czy rodzin z dziećmi, które lubią spędzać czas na wspólnym odpoczynku w łóżku. Wyróżniają się także niezwykłą miękkością oraz wygodą. Łóżka kontynentalne zbudowane są z kilku warstw skrzyni, w której znajdują się sprężyny lub schowek, materaca (najczęściej spręży-nowego lub kieszeniowego), który dopasowuje się do ciężaru ciała użytkowników i zapewnia prawidłowe podparcie ciała, a także nawierzchniowego materaca piankowego, zapewniającego najwyższy komfort użytkowania oraz odpowiednią twardość. Dzięki takiej konstrukcji łoże kontynentalne jest znacznie wyższe niż modele standardowe.

Łóżka te najczęściej występują w wersji tapicerowanej lub skórzanej. Wysokiej jakości materiały odporne na ścieranie idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Ze względu na swoje duże gabaryty łóżka te wybierane są zwykle do większych, przestronniejszych pomieszczeń.

Dekor Meble – łóżka kontynentalne w Szczecinie, Policach, Stargardzie i Gryfinie.

Łóżka to meble, które szczególnie warto wypróbować przed zakupem. Należy przetestować przede wszystkim miękkość, wykonanie, materiał czy ogólny wygląd łóżka. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do nich wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.