Materace kieszeniowe.

Materace kieszeniowe to typ cieszący się wśród klientów dużą popularnością. Należą one do grupy materacy sprężynowych, ponieważ ich konstrukcja w głównej mierze opiera się na mechanizmie wielu oddzielonych od siebie sprężyn. To dobry wybór dla wszystkich osób ceniących sobie wygodę i trwałość produktu.

Jak zbudowany jest materac kieszeniowy?

Materac kieszeniowy zbudowany jest z wielu niezależnych od siebie sprężynach, umieszczonych w materiałowych „kieszeniach”. Im więcej sprężyn posiada dany materac, tym większy jest komfort płynący z jego użytkowania. Sprężyny zapewniają dużą elastyczność punktową, dzięki czemu materac idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Dla jeszcze większego komfortu w materacach tych stosuje się także strefy twardości, które pozwalają na dostosowanie powierzchni materaca do potrzeb różnych partii ciała. Wkład kieszeniowy materacy doskonale współpracuje również z piankami lateksowymi, wysokoelastycznymi i termoelastycznymi. Wszystko to sprawia, że materace kieszeniowe są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników, dla których liczy się wyłącznie najwyższa jakość snu.

Dla kogo najlepsze będą materace kieszeniowe?

Zastosowanie dużej liczby niezależnych sprężyn sprawia, że materace kieszeniowe nie przenoszą drgań, dzięki czemu produkt ten świetnie sprawdzi się jako materac dla par. Dzięki temu, że sprężyny działają indywidualnie, w materacu tym nie występuje zjawisko falowania. W praktyce oznacza to, że jeśli nasz partner podczas snu wierci się lub zmienia pozycję, my nie odczujemy żadnych drgań po naszej stronie materaca.

Sprężyny o indywidualnym nacisku idealnie dostosowują się do kształtu ciała. Sprawia to, że w każdej pozycji, nasz kręgosłup pozostaje odpowiednio podtrzymany i prawidłowo ustawiony. Z tego względu materac kieszeniowy polecany jest również jako materac ortopedyczny dla osób, które borykają się z różnego rodzaju schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi. Dzięki szerokiej dostępność rozmiarów materac ten sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych czy seniorów.

Wysokiej jakości materace kieszeniowe w Szczecinie, Policach, Stargardzie i Gryfinie tylko w Dekor Meble!

Materac kieszeniowy to produkt, który przed zakupem warto osobiście sprawdzić i przetestować tak, by mieć pewność, że zakupiony przez nas produkt będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do salonu stacjonarnego w Szczecinie.