Materace piankowe.

Materace piankowe to stosunkowo nowe produkty na rynku. Jednak dzięki swoim niezwykłym właściwościom i komfortowi wypoczynku, jaki zapewniają, już zdążyły podbić serca milionów użytkowników.

Materace piankowe – innowacyjne rozwiązania i technologia prosto z NASA.

Materace piankowe zbudowane są z jednej lub kilku warstw. Są to produkty dwustronne i bardzo wygodne. Niektóre z modeli posiadają także dodatkowe wypełnienia i wzmocnienia, co zapewnia wręcz nieosiągalny dla innych materacy poziom komfortu. Materac piankowy, w zależności od rodzaju zastosowanej w jego budowie pianki, może pełnić różnorodne funkcje. Możemy wyróżnić tutaj głównie materace z pianką wysokoelastyczną oraz termoelastyczną. Materace piankowe wysokoelastyczne wykazują właściwości podobne do materacy sprężynowych. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka elastyczność punktowa, a także trwałość i odporność na odkształcenia.

Materace piankowe termoelastyczne to z kolei produkty, których system działania opiera się na reagowaniu materaca na ciepło ludzkiego ciała oraz wywierany przez nie nacisk. Technologia ta, opracowana przez NASA i początkowo służąca astronautom, umożliwia całkowite dopasowanie materaca do kształtu sylwetki podczas snu. Roz-wiązanie to pozwala na pełną regenerację kręgosłupa oraz eliminację napięcia mięśniowego.
Dzięki idealnie wyprofilowanemu podłożu każda partia ciała uzyskuje odpowiednie podparcie, co umożliwia pełne rozluźnienie. Wykorzystywane w materacach piankowych innowacyjne rozwiązania, pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości walorów użytkowania. Niezależnie od rodzaju, materace te gwarantują wysoką elastyczność, trwałość, lekkość oraz świetną wentylację.

Idealny sposób na problemy z kręgosłupem? Materac piankowy!

Dzięki swoim właściwościom termoelastyczne materace piankowe polecane są szczególnie osobom borykającym się z rozmaitymi schorzeniami kręgosłupa, pacjentom w trakcie rehabilitacji, a także każdemu, komu zależy na wysokim komforcie snu. Są to również materace szczególnie polecane alergikom, ponieważ ich porowata struktura niweluje występowanie i zaleganie różnego rodzaju roztoczy i grzybów.

Materace Dekor Meble – najlepsze materace piankowe w Szczecinie, Policach, Stargardzie i Gryfinie.

Dostępne w asortymencie Dekor Meble materace piankowe charakteryzują się najwyższą jakością materiałów oraz precyzyjnym i solidnym wykonaniem. Jeśli szukają Państwo materaca idealnego dla siebie, zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Szczecinie, w których będą mieli Państwo możliwość osobistego przetestowania wybranych modeli.