Materace sprężynowe.

Jakość snu to jeden z najistotniejszych czynników wpływających na zdrowie i samopoczucie człowieka. Produktem, który zdecydowanie może pomóc w poprawie jakości snu, jest prawidłowo dobrany, wysokiej jakości materac. Od lat niesłabnącą popularnością wśród klientów cieszą się materace sprężynowe.

Materace sprężynowe – typy, funkcje i zastosowanie.

Materace sprężynowe to klasyczny typ produktów, chętnie wybieranych przez klientów. Materace te wykonane są z różnego rodzaju sprężyn – bonellowych, kieszeniowych lub multipocket. Każdy z typów sprężyn różni się nieco między sobą wykonaniem oraz stopniem odczuwanego przez użytkowników komfortu. Materace ze sprężynami bonellowymi charakteryzuje szczególna wytrzymałość oraz odporność na duże obciążenia. Sprężyny w tym materacu połączone są ze sobą, tworząc elastyczną warstwę powierzchniową. To idealne materace dla osób o większej masie ciała.

Materace sprężynowe kieszeniowe to z kolei produkty zbudowane ze sprężyn, umieszczonych w oddzielnych, materiałowych kieszeniach, dzięki czemu umożliwiają optymalne dopasowanie do ciała użytkownika. Z kolei materace multipocket to materace kieszeniowe ze zwiększoną liczbą sprężyn.

Wszystkie materace sprężynowe, bez względu na zastosowane w nich sprężyny, to produkty wygodne, zapewniające prawidłową pozycję ciała podczas snu. Sprężyny znajdujące się w materacach są solidne, trwałe i odporne na korozję. Są to materace dwustronne, których regularne odwracanie może znacznie wydłużyć okres użytkowania. Materac sprężynowy najlepiej sprawdzi się w połączeniu ze stałym stelażem listwowym lub stelażem nieregulowanym z nieelastycznym rozłożeniem listew.

Najlepszy materac dla par? Materac sprężynowy!

Materace sprężynowe to rozwiązanie, które dobrze sprawdzi się w przypadku par. Dzięki optymalnemu połączeniu materiałów materace sprężynowe dopasowują się do siły nacisku generowanej przez użytkowników. Punktowe podparcie i wysoka punktowa elastyczność sprawia, że nacisk wywierany przez osobę cięższą nie wpływa na powierzchnię snu osoby lżejszej. Dzięki temu nie musi ona budzić się za każdym razem, gdy partner zmienia pozycję snu.

Materace dostępne w Dekor Meble gwarancją najwyższej jakości snu.

Materace dostępne w asortymencie Dekor Meble to produkty wysokiej klasy, prezentujące niezwykłą precyzję i staranność wykonania. Jeśli szukają Państwo najlepszej jakości materacy w Szczecinie, Policach, Stargardzie lub Gryfinie, zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Szczecinie, w których będą mieli Państwo możliwość osobistego przetestowania wybranych modeli.