Ławy.

Salon to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Pełni funkcję reprezentacyjną i wypoczynkową każdego domu. Dlatego jego wyposażenie powinno być estetyczne, solidne i funkcjonalne. Meble, które powinny znaleźć się w pokoju dziennym to przede wszystkim kanapy, sofy, ławy i fotele.

Funkcjonalna ława jako doskonałe dopełnienie strefy wypoczynkowej.

Ława to element każdego pokoju dziennego. Zwykle umieszcza się ją naprzeciwko sofy lub narożnika. Jej design najczęściej zależy od ogólnej aranżacji pomieszczenia. Może ona stanowić spójną, harmonijną całość z pozostałymi meblami lub z nimi kontrastować, wyróżniając się na ich tle ciekawą kolorystyką czy kształtem. Niesłabnącą od wielu lat popularnością cieszą się ławy drewniane lub te, wykonane z materiałów imitujących drewno. Materiał ten świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i nowoczesnych oraz rustykalnych wnętrzach.

Ważnym elementem ławy, który nie zawsze występuje w tego typu konstrukcjach, jest umieszczona pod blatem półka. Stanowi ona praktyczne udogodnienie, pozwalające na przykład na przechowywanie gazet i czasopism. Nowoczesne i eleganckie ławy sprawdzą się także w bardziej oficjalnych pomieszczeniach, takich jak biura, gabinety czy poczekalnie.

Ławy pokojowe do dużych i małych pomieszczeń.

Ławy pokojowe mogą mieć różne kształty i wymiary. Najbardziej uniwersalnym i ponadczasowym rozwiązaniem są ławy w kształcie prostokąta. Do dużych pomieszczeń z obszerną sofą czy narożnikiem wybieramy większe stoliki, które nie „znikną” w połączeniu z innymi meblami. Natomiast do mniejszych salonów wybieramy z kolei niewielkie ławy, które nie przytłoczą swym rozmiarem pozostałych elementów wystroju. Dobrym rozwiązaniem, łączącym w sobie oba te rodzaje, jest ława rozkładana, która na co dzień mała i niepozorna, rozłożona świetnie spisze się podczas wizyty większej liczby gości.

Funkcjonalna ława lub stolik kawowy powinien odpowiadać na nasze potrzeby. Wysokość blatu powinna być dostosowana do wysokości sofy, narożnika lub wersalki, przy której się znajduje. Najważniejsze jest to, aby każdy z siedzących mógł do niego bez problemu dosięgnąć. Ława do salonu to istotny element aranżacji wnętrza, który może nadać pomieszczeniu klasy, stylu oraz przytulnego, gościnnego charakteru.

Dekor Meble – funkcjonalne i estetyczne ławy w Szczecinie, Policach, Stargardzie i Gryfinie.

Ławy dostępne w Dekor Meble to meble najwyższej jakości, odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających klientów. Wykonane są z najlepszych materiałów, które zapewniają długi okres użytkowania nawet przy intensywnej eksploatacji. W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Szczecinie.