Stoły i krzesła.

Stoły i krzesła stanowią podstawowe wyposażenie każdej jadalni, kuchni, czy salonu. Dzięki nim możemy komfortowo zjeść posiłek, a także ugościć rodzinę i przyjaciół. To meble, które powinny być funkcjonalne, trwałe oraz estetyczne.

Czym kierować się, kupując stół i krzesła?

Kupując stół i krzesła powinniśmy kierować się kilkoma istotnymi czynnikami. Przy wyborze krzeseł powinniśmy brać pod uwagę szczególnie to, w jakim pomieszczeniu będą się znajdować. Wybierając krzesła do salonu, możemy zdecydować się na krzesła tapicerowane, które najlepiej wpasują się w ogólną aranżację wnętrza. W przypadku krzeseł do jadalni lub kuchni zwykle wybiera się gładkie, „czyste” po-wierzchnie pozbawione tapicerki, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Z kolei stoły mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, z czego najchętniej wybierane pozostają stoły drewniane i stoły szklane.

Istotnym elementem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest szerokość blatu oraz nogi. Cieńsze nadają meblowi delikatności i lekkości, grusze natomiast solidności i masywności. Z kolei surowiec, z jakiego zostały wykonane, decyduje w głównej mierze o stylu mebla. Metalowe nogi wpisują się w nowoczesny i industrialny, a z tworzyw naturalnych w klasyczny. W przypadku mniejszych pomieszczeń warto wziąć pod uwagę stół okrągły, który dodatkowo ułatwi komunikację pomiędzy znajdującymi się przy nim osobami. Oprócz designu ważnym elementem przy wyborze stołu i krzeseł jest także ich wielkość. Wśród dostępnych w naszym asortymencie modeli znajdują się zarówno małe i średnie komplety – stół i cztery krzesła, jak i większe – stół i 6 lub więcej krzeseł, a także stoły rozkładane.

Komplet stołu i krzeseł – jakie są jego zalety?

Kupując komplet stołu i krzeseł możemy mieć pewność, że oba elementy będą do siebie idealnie pasować, zarówno pod względem wizualnym, jak i rozmiarowym. Całość będzie wykonana z tego samego materiału lub po prostu w tym samym stylu. Ponadto kupując zestaw stół i krzesła mamy gwarancję, że wysokość siedzisk została idealnie dopasowana do wysokości blatu.

Stoły i krzesła w ofercie Dekor Meble – klasa, szyk i oryginalny design.

W Dekor Meble oferujemy stoły i krzesła, które charakteryzują się eleganckim wyglądem. Przygotowane przez nas zestawy idealnie komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Szczecinie gdzie będą mieli Państwo możliwość samodzielnego przetestowania każdego modelu, co z pewnością zdecydowanie ułatwi wybór.