Narożniki.

Salon to pomieszczenie, w którym najczęściej przebywamy i przyjmujemy gości. Strefa wypoczynkowa powinna być zatem przestronna i dobrze zagospodarowana. Komfort i wygodę mogą zapewnić nam kanapy i narożniki. Funkcjonalny i praktyczny narożnik pozwoli na praktyczne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni, a także oddzielenie poszczególnych części pokoju.

Narożniki do salonu – ponadczasowe rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu.

Narożniki, inaczej zwane rogówkami czy kornerami, to meble, które ze względu na szeroką gamę dostępnych wzorów, kolorów i brył świetnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Umożliwiają oddzielenie strefy wypoczynkowej, od kuchennej bądź jadalnianej. Ich uniwersalność, ponadczasowość i prostota konstrukcji sprawia, że od lat cieszą się one niesłabnącą popularnością. Najczęściej w domostwach wykorzystuje się narożniki w kształcie litery „L”. Kształt ten pozwala na automatyczne wydzielenie miejsca na ławę czy stolik kawowy. Mogą być one zarówno lewo, jak i prawostronne.

Nowoczesne narożniki mogą posiadać także regulowane zagłówki czy obszerne podłokietniki. Wykonane są najczęściej ze skóry lub tkaniny tapicerskiej. Są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Narożniki w delikatnych odcieniach bieli, beżu i szarości świetnie wpasują się w klasyczne oraz nowoczesne i minimalistyczne pomieszczenia. Mocne i wyraziste kolory mogą być natomiast idealnym kontrastem dla pozostałych mebli, a także stanowić centralny, przykuwający uwagę punkt pokoju. Dzięki niebanalnemu wzornictwu i oryginalnej kolorystyce, narożniki, oprócz funkcji użytkowej, spełniają także funkcję dekoracyjną.

Narożniki z funkcją spania – praktyczne, estetyczne i funkcjonalne.

Nowoczesne narożniki zwykle wyposażone są w praktyczną funkcję spania. Roz-wiązanie to doskonale sprawdzi się w kawalerkach oraz mieszkaniach, których właściciele często przyjmują wielu gości. Narożniki z opcją spania w dzień mogą spełniać funkcję sofy, a w nocy – wygodnego, szerokiego łóżka. Ponadto niektóre rozkładane modele wyposażone są w duży schowek, który świetnie sprawdza się do przechowywania pościeli, koców czy innego rodzaju tekstyliów. Narożniki te charakteryzuje przede wszystkim wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania.

Narożniki od Dekor Meble gwarancją wysokiej jakości i solidnego wykonania.

Narożniki dostępne w Dekor Meble to produkty wykonane w solidny sposób z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Są gwarancją wytrzymałości i trwałości na lata. Jeśli poszukują Państwo narożników w Szczecinie, Policach, Stargardzie lub Gryfinie, serdecznie zapraszamy do przetestowania oferowanych przez nas modeli w naszym salonie w Szczecinie.