Wersalki.

Stworzenie przytulnej i funkcjonalnej strefy wypoczynkowej może stanowić nie lada wyzwanie. Szczególnie kiedy dysponujemy niewielką ilością wolnej przestrzeni. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się rozkładana wersalka. Jest to mebel, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz także estetyczny.
Rozkładana wersalka – produkt dla miłośników praktycznych rozwiązań
Wersalki to produkty polecane szczególnie osobom lubiącym praktyczne rozwiązania, które oferują różnorodne możliwości zastosowania.

Taki mebel szczególnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których ze względu na niewielki metraż, niemożliwe jest wydzielenie osobnego pomieszczenia na sypialnię. Rozkładana, tapicerowana wersalka może służyć zarówno do wypoczynku w pozycji siedzącej, jak i leżącej. To mebel nie tylko wygodny, lecz także niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Komfort użytkowania wersalki zapewnia ergonomiczne oparcie oraz wygodne siedzisko wypełnione pianką.

Największą zaletą wersalek jest ich wielofunkcyjność. W dzień mogą służyć jako kanapa do relaksu, a w nocy jako wygodne łóżko. Niewątpliwym atutem wersalek jest także przestronny pojemnik, który znajduje się pod siedziskiem. Ten niewidzialny schowek świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania pościeli oraz innych rozmaitych tekstyliów, a w przypadku pokoju dziecięcego – zabawek.

O czym pamiętać przy wyborze wersalki?

Nowoczesne wersalki ze względu na swą wielofunkcyjność sprawdzą się szczególnie w małych mieszkaniach. Kupując wersalkę do salonu lub pokoju sypialnego, istotnym elementem, oprócz wyglądu i funkcjonalności, są także wymiary – tak samo ważne, jak w przypadku łóżek. W zależności od tego, czy zamierzamy spać na wersalce samemu, czy z drugą osobą należy dobrze zweryfikować ilość miejsca oferowaną przez mebel. Szczególnie istotna jest długość wersalki. Wysokie osoby muszą wybrać dłuższą wersję, aby móc komfortowo z niej korzystać.

Dekor Meble – sprawdź wysokiej jakości wersalki w Szczecinie, Policach, Stargardzie i Gryfinie.

Wersalki oferowane przez Dekor Meble to produkty wysokiej jakości, o czym świadczy wykonanie z najlepszych materiałów. W naszej ofercie znajdują się modele w stonowanej, klasycznej kolorystyce, które idealnie wpasują się zarówno w klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza. Wersalka to element wyposażenia, od którego zależy komfort naszego wypoczynku.
Dlatego zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Szczecinie.