Szafy przesuwne.

Szafa przesuwna to bardzo funkcjonalny i uniwersalny element wyposażenia, który idealnie sprawdzi się zarówno w garderobie, jak i sypialni, przedpokoju czy nawet biurze. Dzięki zastosowaniu drążków, półek czy przegródek szafa z drzwiami przesuwnymi pozwala na dostosowanie jej do potrzeb użytkownika.

Do jakich pomieszczeń pasuje szafa przesuwna?

Dzięki swej funkcjonalnej konstrukcji szafy z drzwiami przesuwnymi stanowią praktyczne wyposażenie niemal każdego pomieszczenia. Kupując szafę z niestandardowymi, oryginalnymi frontami można doskonale dopełnić aranżację wnętrza pokoju. Szafa przesuwna to zarówno praktyczny, minimalistyczny dodatek, jak i centralny element pomieszczenia, który będzie skupiał na sobie główną uwagę.

Szafy przesuwne szczególnie dobrze sprawdzają się w niewielkich pokojach i przedpokojach. Tradycyjnie szafy z otwieranymi skrzydłami wymagają dużej ilości wolnego miejsca wokół mebla. Natomiast szafy przesuwne, dzięki precyzyjnym prowadnicom, umożliwiają płynne przesuwanie skrzydeł, przez co szafy te nie potrzebują dodatkowej przestrzeni. Jest to szczególnie istotne w wąskich przedpokojach, w których obszerne drzwi mogą blokować ciągi komunikacyjne.

Szafa przesuwna z lustrem – idealny sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia.

Kupując szafę do niewielkiego pomieszczenia, do którego nie dociera zbyt wiele światła słonecznego, warto wziąć pod uwagę opcję zakupu szafy przesuwnej z lustrem. Zastosowanie tego rodzaju mebla pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni – będzie wydawało się znacznie większe i bardziej przestronne. Lustro to niemal nie-zbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Umieszczenie go na drzwiach szafy to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli montować go na ścianie czy wykorzystywać dodatkową przestrzeń na lustro wolnostojące. Szafa przesuwna z lustrem, oprócz funkcji użytkowej, stanowi także elegancki element wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Dlaczego warto kupić szafę przesuwną z naszej oferty?

Dostępne w Dekor Meble szafy przesuwne to meble niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia, zarysowania i wygodne w użytkowaniu. Szafa przesuwana to mebel, który przed zakupem warto przetestować osobiście. Dlatego, jeśli chcą Państwo zakupić szafę przesuwną w Szczecinie, Policach, Stargardzie lub Gryfinie – zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Szczecinie i zapoznania się z naszą ofertą.